Kościuszki 39 – lokal inwestycyjny

Lokal komercyjny - Kościuszki 39

O inwestycji Kościuszki 39

 

Lokal handlowo-usługowy, który znajduje się w naszej ofercie, to nieruchomość komercyjna z najemcą. Oznacza to, że umowa jest już podpisana, więc nie musisz martwić się o znalezienie najemcy lokalu po jego zakupie. Znajduje się na parterze, w nowo powstałym apartamentowcu w krakowskiej dzielnicy Zwierzyniec, niedaleko Jubilatu oraz Wawelu, zlokalizowanym przy ul. Tadeusza Kościuszki i jest oddany do użytkowania. Jego powierzchnia wynosi 93,05 m2. Przestronne witryny umożliwiają widoczną reklamę prowadzonej działalności, zapewniając doskonałą ekspozycję, która umożliwia bardziej efektywne pozyskiwanie klientów. Lokal ten jest frontowy i posiada przeszklone wejście od drogi głównej. Znajduje się w nim instalacja pod klimatyzację, jest też możliwość wynajęcia garażu podziemnego.

W budynku znajduje się portiernia, monitoring, basen z siłownią. Teren tej inwestycji jest świetnie skomunikowany z pozostałymi obszarami Krakowa, a w niedalekiej odległości znajdują się tereny zielone, Las Wolski i Błonia. Położenie inwestycji gwarantuje dostęp do rozwiniętej sieci połączeń tramwajowych i autobusowych w Krakowie.

Komercyjne lokale inwestycyjne

 

Na obecnym etapie posiadamy podpisaną umowę z najemcą. Położenie inwestycji, a także jej charakter zdecydowanie sprzyja prowadzeniu działalności handlowo-usługowej. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić klientom wieloletnie i bezpieczne rozwiązanie inwestycyjne, które stanowić będzie zabezpieczenie przed inflacją, jak również gwarantuje atrakcyjny zwrot z inwestycji.

Ze względu na bogatą ofertę lokali, jak również wiele opcji inwestycyjnych, które są z nimi związane, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie, które idealnie będzie odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

 

Usługa commercial premium

 

Posiadamy własny dział projektowy oraz zaufanych wykonawców. Doradzamy na każdym etapie aranżacji przestrzeni. W ramach usługi commercial premium zaprojektujemy Twój przyszły lokal i wykonamy wszelkie prace remontowe, niezbędne dla Twojego biznesu. Już na etapie planowania przestrzeni wskażemy najlepsze możliwe i dostępne rozwiązania dla lokalu.

Dodatkowo nasz zespół prawny przygotuje bezpieczną umowę najmu, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Przy komercjalizacji przestrzeni pomagamy, tworząc wizualizacje oraz projekty funkcjonalne jeszcze na etapie negocjacji.

 

Chcesz zapoznać się z naszymi innymi nieruchomościami inwestycyjnymi? Odwiedź nasz profil na portalu Otodom!

 

Button otodom

KORZYŚCI

 

Inwestycja w samym sercu Krakowa – blisko Starego Miasta

Lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Krowodrza

W pobliżu ciągów komunikacyjnych

Niedaleko szkół i obiektów handlowo-usługowych

Osiedle strzeżone całodobowym monitoringiem

Lokalizacja

Inwestycja w samym sercu Krakowa

Komunikacja

Bliskość Starego Miasta i ciągów komunikacyjnych

Lokal z najemcą

Lokal usługowy wraz z podpisaną umową z najemcą

Położenie sprzyjające biznesowi

Lokalizacja inwestycji sprzyja prowadzeniu biznesu (blisko centrum, przy głównym ciągu komunikacyjnym)

Bezpieczna i atrakcyjna inwestycja

Zabezpieczenie przed inflacją i atrakcyjne ROI

Stabilna inwestycja generująca atrakcyjne dochody przez lata!

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twojej inwestycji.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej