Bohomolca – 75m2 + 79m2

O projekcie

 

Przestronne i komfortowe mieszkania i bliźniaczym rozkładzie i metrażu (75m2 i 79 m2), w budynku przy ul. Bohomolca to doskonały przykład na to, jak wiele korzyści dają zakupy pakietowe na rynku nieruchomości.

W obu mieszkaniach do dyspozycji dostępnych jest po 5 pokoi oraz po 2 łazienki, co daje możliwość atrakcyjnego zysku z wynajmu nieruchomości na pokoje. Dzięki wykańczaniu nieruchomości w tym samym czasie udało się nam zminimalizować ryzyko nadwyżek produktowych, a co za tym idzie - zmniejszyć koszty inwestycji w ujęciu całościowym. Dodatkowo oszczędziliśmy czas, co pozwoliło na szybsze oddanie mieszkania najemcom.

Metraż

75m2 + 79m2

Lokalizacja

Kraków - Mistrzejowice

Status

Wynajęte

Wynajem na pokoje

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jakie mieszkanie wybrać, by sprawdziło się przy wynajmie na pokoje. Zorganizujemy Twoją nieruchomość tak, by spełniała wszelkie potrzebne kryteria. Wyposażymy mieszkanie w potrzebne sprzęty, by docelowy najemca mógł w nim zamieszkać od zaraz. Duże pokoje podzielimy na mniejsze, by zorganizować przestrzeń dla kolejnych najemców. Każdy dodatkowy pokój to dodatkowy dochód dla Ciebie. Jesteśmy ekspertami – pomożemy Ci zwiększyć Twoje zyski z wynajmu i otoczymy inwestycję kompleksową opieką.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul.Samuela B.Lindego 1c
30-148 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie, moich danych osobowych podanych w Formularzu Kontaktowym przez NEWSTATE sp. z o.o., oraz na udostępnianie tych danych podmiotom powiązanym kapitałowo i osobowo w celach marketingowych oraz związanych z otrzymywaniem informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną od NEWSTATE sp. z o.o., oraz ww. podmiotów.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Czytaj więcej o polityce prywatności