Loft Lubelska – 40m2

O projekcie

 

Prezentujemy efektywnie zrealizowaną inwestycję Lofty Lubelska. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lubelskiej zostało zakupione w niezwykle okazyjnej cenie z rynku pierwotnego. Zaaranżowane na nowo oraz wykończone przez NewState. Cena zakupu, która była niższa od rynkowej oraz efektywne przeprojektowanie powierzchni 40m2 wygenerowały szybki zysk dla inwestora w postaci 50 000 zł.

Metraż

40m2

Lokalizacja

Kraków - Łobzów

Status

sprzedane

Pokoje

2

Zysk inwestora

50 000 zł

Inwestycja

Lofty Lubelska

Sposób na szybki zysk – flip

Zakup nieruchomości po cenie niższej niż rynkowa to niebywała szansa dla inwestora na ekspresowy zysk. Kupując takie mieszkanie i odnawiając je w odpowiedni sposób, jesteśmy w stanie zwiększyć jego wartość oraz pomóc Ci osiągnąć szybki, wysoki zysk. Są wśród nas doświadczeni eksperci, ze znakomitą znajomością rynku i wachlarzem kontaktów, którzy wiedzą jak wesprzeć Cię w organizacji efektywnego flipa. Właśnie po to nieustannie się szkolimy i budujemy nasze doświadczenie. Pomożemy Ci zarobić w sposób dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej