Poznańska 15 – 54m2

O projekcie

 

Mieszkanie zostało zakupione w okazyjnej cenie z rynku pierwotnego, od dewelopera Murapol. Lokal z przeznaczeniem na wynajem na pokoje, wykonawca zapewniony prze NewState. Niska cena zakupu oraz funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia obecnie inwestorowi wysoki zwrot. Dodatkowo, nasz Klient zdecydował się na usługę gwarantowanego czynszu, w związku z czym regularnie, co miesiąc, otrzymuje zysk.

Mieszkanie zaaranżowanie i urządzone przez Newstate, według projektu Klienta.

Metraż

54m2

Lokalizacja

Kraków - Krowodrza

Status

Wynajęte

Pokoje

4

Inwestycja

Murapol Poznańska

Mieszkanie z gwarantowanym czynszem

Model wynajmu z gwarancją czynszu to oferta współpracy która wyręcza właściciela mieszkania z pracy nad nieruchomością. To my znajdziemy najemcę dla Twojego mieszkania, zabezpieczymy całość transakcji oraz otoczymy inwestycję stałą opieką przez cały okres umowy. Zapewniamy terminowe wpłaty i regularne kontrole lokalu, utrzymujemy także stały kontakt z najemcami. W razie nagłych awarii to my usuniemy usterkę i jej ewentualne następstwa. Ten rodzaj zarządzania idealnie sprawdza się przy mieszkaniach wielopokojowych. Jest dedykowany Klientom, którzy cenią sobie spokój i regularne, comiesięczne wpływy na konto.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej