Śliska 7 – 27m2

O projekcie

 

Prezentujemy efektywnie zrealizowaną inwestycję #Piedmont No11. Piedmont przy ul. Śliskiej 7 w Krakowie to miejsce, gdzie nowoczesność i funkcjonalność spotykają się ze szczególną historią Podgórza. Mieszkanie zostało zaprojektowane na nowo – tak, aby uzyskać maksymalną funkcjonalność lokalu o niewielkiej powierzchni. Zabiegi homestaging’u oraz minimalizacja dodatków sprawiły, że w kawalerce ma się poczucie przestrzeni.

Doskonała lokalizacja oraz odpowiedni układ przestrzenny pozwolił na wydzielenie osobnej sypialni oraz oddzielnego salonu na powierzchni zaledwie 27m2. Dzięki tym czynnościom inwestor generuje obecnie przychody z tej nieruchomości, które są porównywalne do przychodów z mieszkań o prawie dwukrotnie wyższej cenie zakupu.
Nieruchomość została wynajęta jeszcze przed oficjalnym odbiorem mieszkania.

 

 

Metraż

27m2

Lokalizacja

Kraków - Podgórze

Status

Wynajęte

Inwestycja

Piedmont

Inwestycja w kawalerkę – najnowszy trend

Dobrze zagospodarowane lokale o niewielkiej powierzchni cieszą się niesłychanie dużą popularnością na rynku mieszkań. W przypadku lokali onebed najemcami są przeważnie osoby młode, pracujące i studenci. Biorąc pod uwagę stosunkowo niskie koszty utrzymania tego typu inwestycji, jesteś w stanie uzyskać z niej wysoki zysk.
Pomożemy Ci wybrać odpowiedni lokal i zaaranżujemy go w sposób, by wpisywał się w najnowsze trendy. Dołożymy wszelkich starań, by zminimalizować ryzyko pustostanu oraz zapewnić Ci stałe wpłaty czynszów.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej