Ułanów – 53 m2

O projekcie

 

Czteropokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Krakowie to nie lada gratka dla najemców ceniących sobie dobry design, funkcjonalność i towarzystwo. Każdy z pokoi został zaprojektowany z myślą o indywidualnym mieszkańcu, a razem tworzą stylową całość o powierzchni 53m2. Dzięki wydzieleniu niezależnych pokoi, wynajem mieszkania przynosi właścicielom większy zysk, minimalizując straty z powodu ewentualnego okresu pustostanu. Inwestycja przy ul. Ułanów to świetny przykład uwzględnienia potrzeb przyszłych mieszkańców oraz aktualnych trendów.

Metraż

53m2

Lokalizacja

Kraków - Prądnik Czerwony

Status

Wynajęte

Wynajem na pokoje

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jakie mieszkanie wybrać, by sprawdziło się przy wynajmie na pokoje. Zorganizujemy Twoją nieruchomość tak, by spełniała wszelkie potrzebne kryteria. Wyposażymy mieszkanie w potrzebne sprzęty, by docelowy najemca mógł w nim zamieszkać od zaraz. Duże pokoje podzielimy na mniejsze, by zorganizować przestrzeń dla kolejnych najemców. Każdy dodatkowy pokój to dodatkowy dochód dla Ciebie. Jesteśmy ekspertami – pomożemy Ci zwiększyć Twoje zyski z wynajmu i otoczymy inwestycję kompleksową opieką.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej