Wrocławska – 54 m2

O projekcie

 

Prezentujemy mieszkanie, które zostało zakupione przez inwestora w prestiżowej inwestycji dewelopera Terra Casa przy ul. Wrocławskiej 33 w Krakowie. Wykonawca oraz projekt funkcjonalny były zapewnione przez NewState. Zauważalny jest tutaj wysoki standard budynku, dogodna lokalizacja oraz odpowiednio dobrany układ przestrzenny. Te elementy generują dla Klienta zysk, który jest porównywalny do przychodów z mieszkań o zdecydowanie większym metrażu.

Mieszkanie zostało wykończone przez fachowców współpracujących z Newstate.

Metraż

54m2

Lokalizacja

Kraków - Krowodrza

Pokoje

4

Status

Wynajęte

Inwestycja

NY Residence

Gwarancja spokoju – mieszkanie na wynajem długoterminowy

Długoterminowa umowa podnajmu zapewnia Tobie, jako właścicielowi, stałe i regularne wpływy na konto. Na naszych barkach spoczywają wszystkie czynności związanie z zarządzaniem nieruchomością: od przygotowania lokalu do wynajmu, przez ogłaszanie i selekcję najemców, po rozliczenia oraz czuwanie nad porządkiem w mieszkaniu skończywszy. Dzięki tego typu współpracy nie martwisz się o nieruchomość ani stabilność wypłat czynszów. Nie tracisz również czasu na ogłaszanie i prezentowanie swojego mieszkania oraz na szereg innych czynności, wynikających z zarządzania nieruchomością. Przez cały okres umowy podnajmu dbamy o zachowanie wysokiego standardu nieruchomości.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej