Wrocławska 33 – 45m2

O projekcie

 

Projekt autorstwa NewState w inwestycji #NYResidence. Lokal mieści się przy ul. Wrocławskiej 33 w Krakowie. Jest to parterowe mieszkanie, które zostało zaprojektowane we współpracy z HajaStudio.
W mieszkaniu znalazły się dwa niezależne pokoje, przeznaczone pod wynajem dla osobnych najemców. Lokal charakteryzuje się wysokim standardem oraz nieszablonową aranżacją, która nawiązuje do designu części wspólnych budynku.
Dzięki powyższym rozwiązaniom, nieruchomość została wynajęta jeszcze przed oficjalnym odbiorem mieszkania.

Metraż

45m2

Lokalizacja

Kraków - Krowodrza

Status

Wynajęte

Cena

560 000 zł

Inwestycja

NY Residence

Wynajem na pokoje

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jakie mieszkanie wybrać, by sprawdziło się przy wynajmie na pokoje. Zorganizujemy Twoją nieruchomość tak, by spełniała wszelkie potrzebne kryteria. Wyposażymy mieszkanie w potrzebne sprzęty, by docelowy najemca mógł w nim zamieszkać od zaraz. Duże pokoje podzielimy na mniejsze, by zorganizować przestrzeń dla kolejnych najemców. Każdy dodatkowy pokój to dodatkowy dochód dla Ciebie. Jesteśmy ekspertami – pomożemy Ci zwiększyć Twoje zyski z wynajmu i otoczymy inwestycję kompleksową opieką.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul.Samuela B.Lindego 1c
30-148 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie, moich danych osobowych podanych w Formularzu Kontaktowym przez NEWSTATE sp. z o.o., oraz na udostępnianie tych danych podmiotom powiązanym kapitałowo i osobowo w celach marketingowych oraz związanych z otrzymywaniem informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną od NEWSTATE sp. z o.o., oraz ww. podmiotów.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Czytaj więcej o polityce prywatności