Mieszkania z gwarancją czynszu

Na czym to polega?

Przebieg współpracy uprościliśmy do minimum. Jako właściciel nieruchomości wynajmujesz mieszkanie Spółce zarządzającej NewState Sp. z o.o. która jednocześnie staje się najemcą. Dzięki temu, to na naszych barkach spoczywa wyeliminowanie pustostanu, rozwiązywanie wszelkich problemów z najemcami, egzekwowanie czynszów oraz kompleksowa administracja Twojego mieszkania. Naszym celem jest utrzymanie wysokiego standardu najmu przez cały okres umowy, nawet do 10 lat.

Zarządzanie z gwarancją czynszu

Zarządzanie z gwarancją czynszu to bardzo innowacyjny sposób wynajmu nieruchomości. Model ten wyróżnia przede wszystkim długoterminowa umowa podnajmu, która zapewnia właścicielowi stałe i regularne płatności. Dzięki temu nie martwisz się o pustostany i nie tracisz czasu na ogłaszanie oraz prezentowanie swojego mieszkania. Ten rodzaj zarządzania idealnie sprawdza się przy mieszkaniach wielopokojowych. Jest dedykowany Klientom, którzy cenią sobie spokój i regularne, comiesięczne wpływy na konto.

Dla kogo jest ta oferta?

1. Dla inwestora, który planuje zakup mieszkania – który ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo

2. Dla właściciela mieszkania, który chce powierzyć nam zarządzanie nieruchomością z gwarancją czynszu i tym samym zdjąć z siebie obowiązki związane z kontrolą lokalu

Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i szanujemy ich czas, dlatego postanowiliśmy zaoferować właścicielom mieszkań na wynajem wysoki komfort inwestycji oraz wygodę. Z nami oszczędzasz czas i otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa.

Model wynajmu z gwarancją czynszu to oferta współpracy która wyręcza właściciela mieszkania z pracy nad nieruchomością. To my znajdziemy najemcę dla Twojego mieszkania, zabezpieczymy całość transakcji oraz otoczymy inwestycję stałą opieką przez cały okres umowy. Zapewniamy terminowe wpłaty i regularne kontrole lokalu, utrzymujemy także stały kontakt z najemcami. W razie nagłych awarii to my usuniemy usterkę i jej ewentualne następstwa. Odciążymy Cię, byś mógł skupić się tylko i wyłącznie na własnych sprawach, a w domowy budżet wliczyć kwotę wypłacanych przez nas comiesięcznych czynszów.

Co nas wyróżnia?

  1. Kompleksowe zarządzanie
    Na naszych barkach spoczywają wszystkie czynności związanie z zarządzaniem nieruchomością: od przygotowania lokalu do wynajmu, przez ogłaszanie i selekcję najemców, po rozliczenia, pilnowanie ubezpieczeń oraz czuwanie nad porządkiem w mieszkaniu. Dbamy o wysoki standard nieruchomości przez cały okres umowy podnajmu.
  2. Doświadczenie
    Zarządcami Twojej nieruchomości będą inwestorzy z doświadczeniem w administrowaniu mieszkaniami na wynajem. Sami również inwestujemy w nieruchomości i posiadamy mieszkania wynajmowane na pokoje. Oddajesz swoją inwestycję w ręce ekspertów.
  3. Wsparcie Edukacji Inwestowania w Nieruchomości oraz Stowarzyszenia właścicieli nieruchomości na wynajem „Mieszkanicznik”
    Każdy z naszych zarządców odbył szereg specjalistycznych szkoleń, dotyczących rynku najmu. Nasi eksperci korzystają ze wsparcia innych, aktywnych inwestorów poprzez wielopłaszczyznową wymianę doświadczeń.

Bezpieczeństwo

Brak problemu pustostanu przez cały okres umowy

Stała kwota czynszu

Przez cały okres umowy - nawet przez 10 lat

Brak dodatkowych kosztów

Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, związanych z utrzymaniem nieruchomości

Bezpłatne przeglądy

Regularne, nieodpłatne przeglądy Twojej nieruchomości

Doświadczenie

Twoją nieruchomością zarządza ekspert z wieloletnim doświadczeniem, który sam inwestuje w mieszkania na wynajem

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul.Samuela B.Lindego 1c
30-148 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej