Najem instytucjonalny

Postaw na sektor PRS

W ciągu ostatnich lat rynek nieruchomości w Polsce mocno się zmienił, a co za tym idzie, znacząco wzrosło zainteresowanie najmem. Obecna sytuacja makroekonomiczna w Polsce stawia sektor najmu instytucjonalnego jako atrakcyjną alternatywę, która coraz dynamiczniej się rozwija, dając coraz więcej możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy instytucjonalni poszukują możliwości, aby bezpiecznie inwestować w polski rynek nieruchomości. Zarówno sektor najmu prywatnego, jak i mieszkania dla studentów to w naszym kraju nowe trendy inwestycyjne, a które zapewniają rentowność.

Pragniemy zostać Twoim lokalnym partnerem, ponieważ dzięki wieloletniej, wnikliwej znajomości krakowskiego rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie zapewnić Ci rzetelne doradztwo, korzystając ze sprawdzonych i niezawodnych metod nadzoru nad inwestycjami kapitałowymi.

Tzw. PRS (ang. Private Rented Sector) umożliwia Ci regularne generowanie dochodu dzięki wynajmowi lokali mieszkaniowych. Nasi eksperci krok po kroku doradzą Ci, jakie rozwiązanie w tym zakresie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Działamy zarówno z klientami branżowymi, np. takimi jak fundusze inwestycyjne, jak i indywidualnymi – którzy chcą zarządzać swoim portfolio poprzez dedykowaną tego rodzaju inwestycji spółkę lub wejść na polski rynek nieruchomości inwestycyjnych. Współpracujemy z deweloperami, architektami, inżynierami, prawnikami, brokerami i właścicielami nieruchomości, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania i dopasować do nich najlepsze rozwiązanie.

Oferujemy pełną, kompleksową obsługę naszych specjalistów, którzy zajmą się tematem najmu instytucjonalnego od A do Z.

Kompleksowa współpraca krok po kroku

1. Analiza opłacalności projektów i due dilligence

Na tym etapie odbywa się weryfikacja opłacalności całego projektu, jeszcze przed jego zakupem. Z naszej strony zajmujemy się opracowaniem koncepcji funkcjonalnej i określeniem najkorzystniejszego modelu biznesowego. Oszacowujemy całościowe koszta interesującej Cię realizacji, analizujemy realne scenariusze osiąganych przychodów, a także rentowności projektu, wraz z czasem jego realizacji. Dokonujemy analizy ewentualnego ryzyka inwestycyjnego, abyś miał pełen przekrój możliwości, które wynikają z inwestycji w sektor PRS.

2. Wsparcie organizacyjno-prawne

Dobieramy optymalną formę organizacyjną, zajmujemy się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także oferujemy współpracę z działem prawnym.

3. Pośrednictwo w zakupie

W przypadku usługi pośrednictwa w zakupie, kierujemy ją wyłącznie do klientów, którzy zgłosili nam konkretne zapotrzebowanie. To sprawia, że każda nasza oferta trafia do inwestorów, którzy poszukują nieruchomości o ściśle określonych i zbieżnych parametrach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać ją idealnie do Twoich oczekiwań. Oprócz tego dysponujemy szeroką bazą ofert, także tych niepublikowanych (off the market), którą stale rozbudowujemy.

4. Nadzór inwestorski

Po naszej stronie jest koordynacja zaprojektowania, wyceny, zlecenia i nadzoru realizacji zmian lokatorskich w inwestycji, czy podziałów lokali według oczekiwań. Zajmujemy się także zmianą formy użytkowania. Wykończenie wnętrz czy przebudowa nieruchomości również pozostają pod naszym czujnym okiem.

5. Zarządzanie najmem

Nasza marka RoomState zapewnia niezwykle szeroką bazę najemców, która pozwala na szybki wynajem do zweryfikowanych najemców. Przez lata wypracowaliśmy procedury zarządzania najmem, które w niezwykle efektowny sposób pozwolą Ci zapewnić płynność i satysfakcję z wynajmu.

Korzyści inwestycji w sektor PRS

Inwestując w najem instytucjonalny oferujemy Ci kompleksową obsługę – od wyboru inwestycji, przez jej zakup, aż po zarządzanie najmem. W NewState masz dostęp do najlepszych, wyselekcjonowanych nieruchomości na podstawie twardych i rzetelnych danych. Polegamy na metodzie data-driven investment, dzięki której masz pewność co do danej inwestycji, która wynika z liczb i naszych skrupulatnie przeprowadzonych analiz.

Nowy trend - sektor PBSA

Sektor nieruchomości PBSA (tzw. prywatne akademiki) jest pierwszym, który skierowany jest do wchodzącego właśnie w dorosłość młodego pokolenia, które inaczej patrzy na takie aspekty, jak własność, bezpieczeństwo czy kapitał.

Inwestycja w sektor PBSA, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich i zagranicznych studentów, gwarantuje wysokie obłożenie wynajmu nieruchomości (100% podczas trwania roku akademickiego). Prywatne domy studenckie zapewniają znacznie wyższy standard pokoi i liczne udogodnienia, które mają duże znaczenie dla młodych ludzi.

Wyselekcjonowane nieruchomości

Najlepsze lokale mieszkaniowe wybrane na bazie rzetelnych danych

Kompleksowość

Kompleksowa obsługa: od wyboru, przez zakup, po zarządzanie najmem

Pewność

Inwestycja, która realnie się opłaci, poparta analizą danych

Bezpieczeństwo inwestycji

Minimalizacja ryzyka straty

Stabilność

Stały, stabilny zysk w postaci zwrotu z inwestycji

Pewność inwestycji

Pewny i atrakcyjny pod kątem ROI sposób inwestowania

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej