Szeroki wachlarz usług

Zapomnij o problemach z finansowaniem

Tworzymy strategie i pozyskujemy nieruchomości, niezależnie od wielkości portfela inwestycyjnego naszego Klienta. Nie musisz martwić się o problemy
z finansowaniem – zostaw to nam. Przygotujemy niezbędne dokumenty, dokonamy oceny Twojej zdolności kredytowej, dobierzemy najkorzystniejszy kredyt na rynku oraz wynegocjujemy najlepsze dla Ciebie warunki.

Oferujemy wachlarz kompleksowych usługi związanych z finansowaniem Twojej inwestycji, w tym także refinansowanie kredytu oraz poniesionych kosztów (zmienimy Twój kredyt na tańszy i pomożemy Ci odzyskać gotówkę, która pokryła wkład własny) czy konsolidację kredytów (połączymy Twoje kredyty w jeden, byś zyskał jedną, niższą ratę).

Odciążymy Cię całego procesu związanego z pozyskaniem finansowania. Mamy od tego doświadczonych specjalistów – współpracujemy z brokerem, cieszącym się wysoką renomą. Nasz partner, JMJ Financial Group, porównuje oferty wielu banków i wybiera dla naszego Klienta najbardziej dopasowaną oraz najdogodniejszą ofertę.

Urządzimy Twoje mieszkanie według najnowszych trendów

W wachlarzu naszych usług znajdziesz również wykończenia mieszkań pod klucz oraz aranżację wnętrz. Doprowadzimy Twoje mieszkanie do stanu, w którym potencjalny najemca będzie mógł się wprowadzić. Co więcej, sprawimy, że twoja nieruchomość nabierze wyjątkowego charakteru.

Bierzemy na siebie całość prac remontowych oraz ich koordynację. Wszelkie kwestie związane z zamówieniem i transportem materiałów wykończeniowych oraz sprzątanie po zakończeniu prac zostaw nam. Gdy mieszkanie będzie gotowe do zamieszkania, zaczniemy je upiększać.

Przeprowadzimy w Twojej nieruchomości usługi z zakresu homestaging’u, dzięki czemu wyeliminujemy ryzyko pustostanu. Rozjaśnienie mieszkania, korzystny układ przestrzenny, maksymalne nasłonecznienie, czystość i odpowiedni zapach oraz minimalizacja dodatków to zabiegi, które determinują sukces i znalezienie najemcy. Wśród nas są estetycy, którzy potrafią urządzić każdą przestrzeń i dopasować ją do najnowszych trendów ze świata aranżacji wnętrz.

Zaopatrzymy Twoją nieruchomość w potrzebne akcesoria i nadamy jej niepowtarzalny klimat, tak, by każdy chciał w niej zamieszkać. Nie musisz martwić się o najemcę, dajemy Ci gwarancję stałego najmu oraz regularnych wpłat czynszów.

Wsparcie

Zajmiemy się pozyskiwaniem dla Ciebie najbardziej dogodnej formy finansowania

Bezpieczeństwo

Twoje finanse będą w rękach renomowanego brokera

Spokój

Doprowadzimy Twoje mieszkanie do stanu, w którym potencjalny najemca będzie mógł się wprowadzić – Ty nie musisz się tym przejmować

Unikalność

Zaaranżujemy Twoje mieszkanie i nadamy mu niepowtarzalny klimat - tak, by każdy chciał w nim zamieszkać

Maksymalizacja zysków

Dzięki doświadczeniu wiemy jakie działania podjąć, byś osiągnął możliwie najwyższy zysk z nieruchomości

 

 

 

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul.Samuela B.Lindego 1c
30-148 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej