Zarządzanie majątkiem

Pomnóż swój majątek razem z nami

Budując portfele nieruchomości, strategię i stopień ryzyka dopasowujemy dokładnie pod oczekiwania inwestorów. W tym celu prowadzimy zróżnicowane projekty, w ramach których można wybrać inwestycję w średnim lub długim terminie.

Z zarządzania majątkiem mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Czynnik, który jest uwzględniany, to wartość majątku, jaki ma zostać objęty usługą.

Naszym zadaniem jest zarządzać Twoimi aktywami w celu osiągnięcia jak największych, ponadprzeciętnych zysków. W zarządzaniu portfelami nieruchomości mamy wieloletnie doświadczenie – wiemy dokładnie w co, a także jak skutecznie zainwestować, bardzo precyzyjnie rozważając wiele możliwości ulokowania funduszy.

Czy ta usługa jest dla Ciebie?

Usługa Asset Management jest dla Ciebie, jeżeli posiadasz środki finansowe na poziomie co najmniej 1 mln złotych, a przy tym nie chcesz samodzielnie podejmować decyzji i wolisz powierzyć zarządzanie Twoimi inwestycjami w nieruchomości profesjonalistom.

Jeśli oczekujesz ponadprzeciętnych zysków przy trochę większym ryzyku (jak np. przy strategii typu Equity), albo liczy się dla Ciebie stabilność, bez podejmowania zbędnego ryzyka (jak jest w przypadku strategii pasywnych), to nasza usługa zarządzania majątkiem jest idealna dla Ciebie.

Asset Management, czyli jak wygląda współpraca?

1. Analiza obecnego portfela inwestycyjnego

Na początku współpracy przeprowadzamy analizę obecnego portfela oraz Twoich dotychczasowych doświadczeń inwestycyjnych w obszarze nieruchomości. Skupiamy się na określeniu budżetu początkowego, celu, a także Twoich oczekiwań.

Na tym etapie prezentujemy najkorzystniejsze rozwiązania na podstawie strategii inwestycyjnych, które będą dopasowane idealnie pod Ciebie oraz Twój budżet. Analizujemy podatkowo-prawne formy prowadzenia działalności inwestycyjnej, ustalamy wspólnie założenia i wybieramy indywidualną strategię. Wykonujemy również analizę rentowności obecnego portfela inwestycyjnego, aby odpowiednio określić priorytety działań.

2. Prezentacja modelu współpracy

Prezentujemy krok po kroku model naszej współpracy, a także sposób raportowania poprzez nasze narzędzie – Panel Inwestora. Określamy strategię inwestycyjną, oczekiwany przez Ciebie poziom zysków z rozrysowaniem w czasie. To także czas na wskazanie akceptowalnego poziomu ryzyka czy ewentualnej restrukturyzacji portfela, np. w formie sprzedaży najmniej opłacalnych nieruchomości.

3. Wdrożenie strategii i budowa portfela inwestycyjnego

Realizujemy wybraną strategię inwestycyjną i zajmujemy się kompleksową obsługą (w jej skład wchodzą m.in.: due dilligence nieruchomości, pośrednictwo w nabyciu, obsługa prawna, komercjalizacja czy sprzedaż).

4. Raportowanie wyników

Jako inwestor otrzymujesz dedykowanego opiekuna, który podczas cyklicznych spotkań będzie raportował i omawiał dla Ciebie aktualne wyniki. Oprócz tego będziesz miał stały, 24-godzinny dostęp do nich w Panelu Inwestora.

Rentowność

Stopy zwrotu wyższe niż na standardowych lokatach

Brak ograniczeń

Dowolny czas trwania usługi

Elastyczność finansowa

Możliwość wypłaty części dostępnych środków oraz dopłat w trakcie współpracy

Bezpieczeńśtwo

Bezpieczne zainwestowanie nadwyżek finansowych

Minimum zaangażowania, maksimum zysku

Przekazanie opieki nad inwestycją zespołowi specjalistów

Kompleksowość

Kompleksowa obsługa od A do Z

 

 

 

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej