Co słychać na rynku wtórnym?

Rynek wtórny w Krakowie rośnie w niesłychanie wysokim tempie. Mieszania na rynku wtórnym to niezła gratka dla inwestorów, którzy stawiają na wynajem. Wynajem na krakowskim rynku wtórnym wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Warto zauważyć, że wartość lokalu zakupionego na rynku wtórnym po dokonaniu porządnego remontu znacznie wzrasta. Staje się to dobrą okazją do wynajmu, gdyż wiadomo: wyższy standard to wyższy czynsz. Jeśli więc planujesz długofalową inwestycję, która ma zapewnić Ci wysoką „emeryturę”, to dobrym rozwiązaniem będzie zakup na rynku wtórnym.

Lokalizacja i standard są zależne od grupy odbiorców, którą ma zainteresować Twoja oferta. Jeśli np. celujesz w najszerszą grupę wynajmujących, jaką są studenci, opłaca się zwrócić uwagę na lokalizację blisko uczelni. Warto zauważyć, że mobilność młodego pokolenia oraz bogate życie zawodowe - a w konsekwencji późne zakładanie rodziny - spowodowały wzrost popytu na wynajem mieszkań.

Na krakowskim rynku wtórnym wysokim popytem cieszą się także lokale handlowo-usługowe. Wynika to z charakteru budowy miasta, w którym w ścisłym centrum mieszczą się prawie same kamienice. Przedsiębiorcy, którym zależy na dogodnej lokalizacji, z chęcią wynajmują/kupują lokale w starym budownictwie i niższej cenie. Dlatego zakup lokalu w kamienicy usytuowanej w centrum zawsze będzie pewną inwestycją.

*Jeżeli czujesz, że nie posiadasz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, aby samodzielnie dokonać wyboru inwestycji, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jako NewState, służymy pomocą i świadczymy szeroki wachlarz usług dotyczących inwestycji na rynku wtórnym. Dzięki profesjonalnej analizie rynku oraz trendów wspólnie dokonamy wyboru dopasowanej do Twoich potrzeb inwestycji i zadbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Powiadomienia o okazjachWyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul.Samuela B.Lindego 1c
30-148 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej