O nas

Kim jesteśmy?

NewState. Naszym celem jest całkowite odciążenie Właściciela od wszelkich trosk, związanych z opieką nad nieruchomością.
Świadczymy nowy, nieznany dotąd model współpracy–oparty na gwarancji wypłat czynszu przez cały okres umowy. Nie ograniczamy się jedynie do znalezienia najemcy. Wykonujemy szereg czynności,które mają podnieść wartość nieruchomości oraz utrzymać bardzo wysoki standard współpracy.
Tworzymy strategie i pozyskujemy nieruchomości, niezależnie od wielkości portfela inwestycyjnego naszego Klienta. Stale czerpiemy korzyści z marketingu rekomendacji, ponieważ nasi Klienci bez obaw polecają nas innym.

Jak działamy ?

Stabilne inwestycje to nasz konik

Specjalizujemy się w najmie mieszkań na pokoje. Oferujmy gotowe mieszkania inwestycyjne dla osób poszukujących bezpiecznego miejsca na lokatę kapitału
z gwarantowaną stopą zwrotu, usługę kompleksowego zarządzania najmem oraz pośrednictwo w zakupie lub sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej.

Nasz zespół

Wojciech Pomorski

Członek zarządu

Od najmłodszych lat interesowały mnie różne sposoby budowania oraz pomnażania kapitału. Już na początku własnej drogi inwestycyjnej, nieruchomości stały się dla mnie inspiracją do pracy oraz rozwoju.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz wysoko rozwinięte kompetencje handlowe pomagają mi w codziennej pracy z klientami których głównym celem jest dywersyfikacja ryzyka inwestycyjnego oraz zabezpieczenie posiadanego kapitału. Najważniejszym elementem mojego życia jest możliwość realizacji własnych pasji, a umiejętne połączenie zainteresowań oraz codzienna praca z ludźmi gwarantuje mi spełnienie w tym co robię.

Marek Bicz

Prezes zarządu

W oparciu o zdobyte ponad 5 letnie doświadczenie w budowaniu biznesu, eCommerce, sprzedaży, negocjacjach, zarządzaniu, marketingu online, analizie biznesowej oraz ukończone studia typu MBA współtworzę markę i ofertę NewState.

Rozwiązania zapożyczone z branży IT pozwalają na wprowadzenie nowej jakości na rynku nieruchomości, w które inwestuje również swoje prywatne pieniądze. Od początku kariery moim celem jest posiadanie czasu oraz środków na realizację moich pasji, wierzę, że najlepszą drogą do jego osiągnięcia jest posiadanie dobrze zarządzanego portfela nieruchomości.

Jakub Izdebski

Członek zarządu

Olga Orlova

Zarządca nieruchomości

Partnerzy