O nas

Nasza misja

Naszą misją jest maksymalizacja zysków klientów przy jednoczesnej minimalizacji ich wysiłku i poświęconego czasu.

Od przeszło 5 lat zajmujemy się inwestycjami w nieruchomości i obsługą najmu, a wszystkie nasze decyzje oparte są na twardych danych.

Stabilny przychód, racjonalne decyzje i zabezpieczenie dobra klienta (niezależnie od wielkości jego portfela inwestycyjnego) to dla nas absolutny priorytet.

Jak działamy ?

Stabilne inwestycje w wyselekcjonowane nieruchomości

Dzięki pełnemu zrozumieniu potrzeb Inwestorów, oczekiwań najemców oraz dogłębnemu wglądowi w rynek nieruchomości, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi związane z inwestycjami w lokale komercyjne i mieszkaniowe.

Nie jesteśmy korporacją, dlatego możemy podejść do każdego klienta indywidualnie, z najwyższą troską o jego interes, a jednocześnie doświadczony i rozbudowany zespół pozwala nam zadbać o stabilność, pełne zaangażowanie i doskonały kontakt z Inwestorami.

Nasz zespół

Wojciech Pomorski

Prezes zarządu

Od najmłodszych lat interesowały mnie różne sposoby budowania oraz pomnażania kapitału. Już na początku własnej drogi inwestycyjnej, nieruchomości stały się dla mnie inspiracją do pracy oraz rozwoju.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz wysoko rozwinięte kompetencje handlowe pomagają mi w codziennej pracy z klientami, których głównym celem jest dywersyfikacja ryzyka inwestycyjnego oraz zabezpieczenie posiadanego kapitału. Najważniejszym elementem mojego życia jest możliwość realizacji własnych pasji, a umiejętne połączenie zainteresowań oraz codzienna praca z ludźmi gwarantuje mi spełnienie w tym co robię.

Marek Bicz

Członek zarządu

W oparciu o zdobyte ponad 5 letnie doświadczenie w budowaniu biznesu, eCommerce, sprzedaży, negocjacjach, zarządzaniu, marketingu online, analizie biznesowej oraz ukończone studia typu MBA współtworzę markę i ofertę NewState.

Rozwiązania zapożyczone z branży IT pozwalają na wprowadzenie nowej jakości na rynku nieruchomości, w które inwestuje również swoje prywatne pieniądze. Od początku kariery moim celem jest posiadanie czasu oraz środków na realizację moich pasji, wierzę, że najlepszą drogą do jego osiągnięcia jest posiadanie dobrze zarządzanego portfela nieruchomości.

Jakub Izdebski

Członek zarządu

Ponad pracą biurową stawiam aktywne odkrywanie i pozyskiwanie nowych nieruchomości inwestycyjnych. Moją główną odpowiedzialnością jest sourcing i selekcja najlepszych nieruchomości na potrzeby działalności firmy, a co za tym idzie – opcji inwestycyjnych dla naszych klientów.

Sourcing opieram na budowaniu stałych relacji z zaufanymi deweloperami i analizach rynku. Zajmuję się również obsługą klienta premium oraz rozbudowywaniem sieci partnerów NewState.

Edyta Moskal

Koordynator Projektów Remontowych

Do moich głównych zadań należy kontrola nad realizacją i jakością wykończeń nieruchomości. Na co dzień współpracuję z architektami oraz wykonawcami, pośrednicząc oraz reprezentując bezpośrednio Inwestora.

Wyjaśniam, doradzam i projektuję – wszystko po to, aby zadbać o najwyższą jakość, komfort i korzyść naszych klientów.

Klaudia Tobiasz

Manager Działu Zarządzania

Moja ścieżka zawodowa rozpoczęła się od stanowiska zarządcy nieruchomości. Dziś pełnię funkcję Managera Działu Zarządzania. Doświadczenie zdobyte na wszystkich szczeblach firmy, pozwala mi doskonale zrozumieć każdego inwestora i najemcę.

Na co dzień wspieram i koordynuję zespół, a także dbam o wysokie przychody z najmu nieruchomości, którymi zarządza spółka.

Julia Cabała

Zarządca nieruchomości

W NewState pełnię rolę opiekuna nieruchomości. Zastępuję właściciela w każdej kwestii związanej z najmem: prezentacją nieruchomości, podpisaniem odpowiednich dokumentów, rozwiązywaniem problemów bieżących oraz opieką nad powierzoną nieruchomością i jej mieszkańcami.

Odciążam naszych klientów, dbam o ich nieruchomości, jak również zabiegam o jak najwyższy komfort najemców.

Partnerzy