Mieszkania inwestycyjne

Mieszkania wynajmowane na pokoje

Wynajem mieszkań to niezwykle popularna obecnie forma inwestycji – otrzymujemy comiesięczne wpływy na konto przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy. Pytanie, czy można zarobić jeszcze więcej na wynajmowaniu mieszkania?

Tak. Rozwiązaniem są  alternatywne formy wynajmu mieszkań, np. osobne wynajmowanie poszczególnych pokoi. Najemcami pokoi są najczęściej osoby pracujące, oraz studenci.

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jakie mieszkanie wybrać, by sprawdziło się przy wynajmie na pokoje. Zorganizujemy Twoją nieruchomość tak, by spełniała wszelkie potrzebne kryteria. Wyposażymy mieszkanie w potrzebne sprzęty, by docelowy najemca mógł w nim zamieszkać od zaraz. Duże pokoje podzielimy na mniejsze, by zorganizować przestrzeń dla kolejnych najemców. Każdy dodatkowy pokój to dodatkowy dochód dla Ciebie. Jesteśmy ekspertami – pomożemy Ci zwiększyć Twoje zyski z wynajmu i otoczymy inwestycję kompleksową opieką.

Jednym z najnowszych trendów na rynku mieszkaniowym, który przyniósł szerokie możliwości inwestycyjne dla właścicieli mieszkań, jest coliving. W przypadku colivingu lokatorzy wynajmują poszczególne mieszkania, mieszczące się w jednym, wspólnym budynku. To, co charakteryzuje tego typu wspólnotę, to wysoce rozbudowane części wspólne. Są to dodatkowe przestrzenie, które mają za zadanie ułatwić budowanie społeczności i zwyczajnie stwarzają najemcom okazję do spotkania się z innymi lokatorami – np. na siłowni, w czytelni, w pralni, we wspólnej kuchni bądź na tarasie. W przypadku takiej formy wynajmu zmieniamy nazewnictwo. Nie mówimy już o wynajmowaniu mieszkania, a raczej o swego rodzaju usłudze mieszkaniowej. Nasze doświadczenie pozwala nam na udzielenie właścicielowi mieszkania, przeznaczonego pod coliving, gwarancji najemcy oraz stałego czynszu.

Kawalerki

Wynajem kawalerki to świetny pomysł na inwestycję dla osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodu. Dobrze zagospodarowane lokale o niewielkiej powierzchni cieszą się niesłychanie dużą popularnością na rynku mieszkań.
W przypadku lokali onebed najemcami są przeważnie osoby młode, studenci, a także młode pary. Biorąc pod uwagę stosunkowo niskie koszty utrzymania tego typu inwestycji, jesteś w stanie uzyskać z niej wysoki zysk.

Mieszkania typu onebed nierozerwalnie wiążą się z trendem w dzisiejszym stylu życia społeczeństwa. Osoby decydujące się na takie rozwiązanie w większości aprobują trend działania, realizowania się w życiu zawodowym, kariery, bycia
w ciągłym ruchu. To sprawia, że moda na wynajem kawalerek przeżywa obecnie swój rozkwit.

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni lokal i zaaranżujemy go w sposób, by wpisywał się w najnowsze trendy. Z nami masz pewność wyeliminowania pustostanu oraz gwarancję wypłat stałych czynszów.

Inwestycje na rynku pierwotnym

Jednym z najnowszych sposobów na uzyskanie szybkiego i wysokiego zysku na rynku nieruchomości, jest odsprzedaż prawa do lokalu. Cesje oraz inwestycje w krótkich odstępach czasu dają inwestorowi szansę na ekspresowy zwrot wkładu własnego. Nic dziwnego, że takie formy uzyskania kapitału cieszą się coraz większą popularnością wśród inwestorów.

Do osiągnięcia sukcesu podczas inwestowania krótkoterminowego potrzebna jest jednak znakomita znajomość rynku, dobry przebieg informacji oraz pomoc ze strony specjalistów w dziedzinie nieruchomości. Właśnie po to nieustannie się szkolimy i budujemy nasze doświadczenie – by stać się Twoją prawą ręką w świecie inwestycji. Na co dzień podejmujemy szereg działań z myślą o naszych Klientach – przykładowo, kupując od dewelopera kilka mieszkań jednocześnie, na bardzo wczesnym etapie, mamy możliwość oferowania naszym Klientom mieszkań o bardzo wysokim standardzie, a jednocześnie w cenach korzystniejszych niż te, które deweloper oferuje bezpośrednio. Jesteśmy po to, by finalizować najkorzystniejsze umowy i pomóc Ci zarobić w sposób dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Bezpieczeństwo

Podejmujemy szereg działań, które minimalizują ryzyko pustostanu

Idealne dopasowanie

Przedstawimy Ci wachlarz ofert, spełniających Twoje wymagania oraz dopasujemy inwestycję do Twoich konkretnych oczekiwań

Maksymalizacja zysków

Dzięki doświadczeniu wiemy jakie działania podjąć, by inwestor osiągnął możliwie najwyższy zysk z danej inwestycji

 

 

 

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej