Wrocławska 33 – 54m2

O projekcie

 

Projekt został zrealizowany w inwestycji #NYResidence przy ul. Wrocławskiej 33 w Krakowie.

Mieszkanie zostało zakupione od dewelopera Terra Casa z rynku pierwotnego. Dzięki szczegółowemu opracowaniu projektu mieszkania na nowo, powierzchnia 54m2 uzyskała maksymalną funkcjonalność.

Odpowiednio zaplanowany układ powierzchni pozwolił na wydzielenie 4 osobnych sypialni oraz oddzielnego salonu z aneksem na powierzchni zaledwie 54m2. Dzięki takiemu ekonomicznemu rozwiązaniu, inwestor wynajmujący mieszkanie na pokoje może liczyć na wysoki zwrot z inwestycji.

Nieruchomość w całości wykończona i zaaranżowana przez Newstate.

Metraż

54m2

Lokalizacja

Kraków - Krowodrza

Pokoje

4

Status

Wynajęte

Inwestycja

NY Residence

Wynajem na pokoje

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jakie mieszkanie wybrać, by sprawdziło się przy wynajmie na pokoje. Zorganizujemy Twoją nieruchomość tak, by spełniała wszelkie potrzebne kryteria. Wyposażymy mieszkanie w potrzebne sprzęty, by docelowy najemca mógł w nim zamieszkać od zaraz. Duże pokoje podzielimy na mniejsze, by zorganizować przestrzeń dla kolejnych najemców. Każdy dodatkowy pokój to dodatkowy dochód dla Ciebie. Jesteśmy ekspertami – pomożemy Ci zwiększyć Twoje zyski z wynajmu i otoczymy inwestycję kompleksową opieką.

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul.Samuela B.Lindego 1c
30-148 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie, moich danych osobowych podanych w Formularzu Kontaktowym przez NEWSTATE sp. z o.o., oraz na udostępnianie tych danych podmiotom powiązanym kapitałowo i osobowo w celach marketingowych oraz związanych z otrzymywaniem informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną od NEWSTATE sp. z o.o., oraz ww. podmiotów.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Czytaj więcej o polityce prywatności