Podsumowanie roku 2022 w NewState – Rent Management

Ubiegły rok był dla nas niezwykle owocny. Rynek nieruchomości jest podatny na zmiany ekonomiczne, jednak nie wpłynęło to na nasze wyniki finansowe w negatywny sposób. Wielu inwestorów zdecydowało się ulokowanie funduszy w nieruchomościach, co przyniosło im ponadprzeciętne zyski. Sprawdź, jak wygląda podsumowanie minionego roku w NewState.

 

Rent Management z rekordową kwotą

 

Podsumowaliśmy już cały rok 2022 w ramach inwestycji w nieruchomości na terenie Krakowa pod wynajem, które znajdują się pod naszą opieką. Obliczyliśmy bardzo dokładnie kwotę przychodów z czynszów najmu dla inwestorów zarządzanych przez nas mieszkań. W ubiegłym roku otrzymali oni łącznie aż 1 961 982 zł. To jak do tej pory rekordowa suma, którą dzięki naszej pomocy zarobili inwestorzy powierzający nam swoje fundusze w ramach Rent Management.

 

 

Nieruchomości w liczbach

 

Poza wzrostem przychodów z czynszów najmu dla naszych klientów, wzrosła także liczba mieszkań, które obsługujemy i zarządzamy nimi w NewState, dokładnie o 213 jednostek odnotowanych na koniec zeszłego roku. Od stycznia do grudnia 2022 roku liczba nieruchomości zwiększyła się z 63 do 86. Do tego w ciągu 5 lat obsługujemy 7 mieszkań w ramach podnajmu z gwarantowaną, niezmienną stawką.

 

Uzyskane wyniki pokazują, że inwestorzy nie boją się lokować swoich oszczędności w nieruchomościach. W okresie, gdy kwoty czynszów najmów znacząco wzrosły i dokonujemy ich waloryzacji w okresie trwania umów, inwestycje w mieszkania są niezwykle dochodowe. W 2023 roku planujemy zakup kolejnych nieruchomości, które przyniosą jeszcze większe zyski dla naszych klientów.

Powiadomienia o okazjachWyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej