Zarządzanie majątkiem – Twój kapitał w dobrych rękach

Bezpieczne efektywne zainwestowanie nadwyżek finansowych to Twój cel na ten rok? Jeśli posiadasz dużą sumę, zależy Ci na braku ograniczeń, finansowej elastyczności, oraz aby stopa zwrotu była większa, niż w przypadku standardowych lokat - zarządzanie majątkiem jest rozwiązaniem dla Ciebie. Przekonaj się, dlaczego ta usługa przyniesie Ci wymierne korzyści finansowe.

 

Bezpieczne i efektywne zarządzanie aktywami

Naszym zadaniem w NewState jest w taki sposób doradzać i budować portfele inwestycyjne naszych klientów indywidualnych i instytucjonalnych, aby spełnić oczekiwania finansowe na jak najwyższym poziomie. Tworzymy całą strategię działań, szacując ewentualny stopień ryzyka, aby mieć pewność, że cała operacja będzie dla Ciebie wysoko dochodowa. Nasz cel to jak najbardziej efektywne zarządzanie Twoimi aktywami - takie, abyś mógł osiągnąć ponadprzeciętne zyski.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości inwestycyjnych i zarządzania portfelami naszych klientów pozwala nam na precyzyjne dobranie strategii szytej na miarę. Wiemy, jak inwestować skutecznie i bezpiecznie.

 

Usługa zarządzania majątkiem

Na początku uwzględniany wartość majątku, który ma trafić pod nasze skrzydła. Asset Management to usługa dla Ciebie, jeśli posiadasz środki finansowe na poziomie min. 1 mln złotych. Jeśli boisz się zarządzać taką kwotą samodzielnie, nie masz w tym doświadczenia i wolisz nie podejmować decyzji bez konsultacji, możesz powierzyć to zadanie nam. Bez podejmowania zbędnego ryzyka podejmiemy się zarządzania Twoimi funduszami w nieruchomości, które przyniosą Ci spore zyski.

Współpraca krok po kroku

Rozpoczynając z nami współpracę w ramach zarządzania majątkiem, możesz mieć pewność, że każdy krok z naszej strony jest dokładnie przemyślany i zaplanowany. Dokładnie analizujemy Twój obecny portfel inwestycyjny oraz skupiamy się na tym, aby określić budżet początkowy, a także cel, do którego wspólnie dążymy. Tworzymy całą strategię inwestycyjną, wraz z oczekiwanym poziomem zysków, które będą dopasowane idealnie do Ciebie. Przez cały okres współpracy masz do tego pełny wgląd.

Na etapie wdrażania zbudowanej wspólnie strategii i budowana Twojego portfela inwestycyjnego zajmujemy się kompleksową obsługą. Co to znaczy? Po naszej stronie są wszystkie działania z zakresu due dilligence nieruchomości, pośrednictwo w celu nabycia lokalu, pełna obsługa prawna, a także komercjalizacja lub sprzedaż. Każdy krok jest pod naszą i Twoją pełną kontrolą, dzięki czemu nie musisz się niczym zajmować, ani o nic martwić. Dzięki dostępowi do Panelu Inwestora, przez 24 godziny na dobę możesz śledzić aktualne wyniki i dochody, a podczas cyklicznych spotkań, przedstawimy Ci raport i omówimy dalsze działania.

Jeśli oczekujesz realnego zysku na swoim majątku, zależy Ci na bezpieczeństwie i wolisz powierzyć swoje fundusze specjalistom w dziedzinie inwestycji i zarządzania - nasi eksperci spełnią Twoje oczekiwania. Przy minimum Twojego zaangażowania otrzymasz maksymalizację zysków.

Powiadomienia o okazjachWyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej