Jak mieć pod kontrolą swój portfel inwestycyjny?

Śledzenie wyników związanych z lokowaniem funduszy w nieruchomościach jest niezwykle ważne, aby umiejętnie zarządzać swoim portfelem inwestycyjnym. W tym celu pomocne okazują się nowoczesne rozwiązania, które gromadzą i prezentują wszystkie potrzebne informacje, aby mieć kontrolę nad tym, co dzieje się z naszymi inwestycjami. W NewState takim narzędziem jest aplikacja w formie Panelu Inwestora, dzięki której masz dostęp do wszystkich danych.

 

Czym jest Panel Inwestora?

 

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, przygotowaliśmy na naszej stronie specjalne narzędzie w postaci systemu, który pomaga śledzić, co aktualnie dzieje się z pieniędzmi, które zostały ulokowane w nieruchomościach. Pozwala on również na obserwowanie, jak prezentują się zarabiane dzięki inwestycjom kwoty.

 

Panel Inwestora to nowoczesne rozwiązanie w formie aplikacji, która gwarantuje transparentność wszystkich dokonywanych transakcji na najwyższym poziomie. Archiwizuje je wszystkie, a także gromadzi w jednym miejscu i prezentuje w bardzo przejrzysty sposób wyniki inwestycyjne, harmonogramy płatności, wszelkie koszty transakcyjne, a także dokumenty księgowe. Możesz mieć dostęp do wszystkich tych informacji, klikając wyłącznie w kilka przycisków znajdujących się w systemie. 

 

To bardzo przydatne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które posiadają wiele produktów i chcą w dowolnym momencie uzyskać szczegółowe dane na ich temat. Co więcej, aplikacja może przedstawić osiągnięte historycznie stopy zwrotu, jak również dostępny kapitał i wartość zarobionych środków, które możesz wykorzystać do kolejnych, dalszych inwestycji.

 

Korzyści z korzystania z aplikacji

 

Panel Inwestora sprawdza się szczególnie w przypadku, gdy zechcesz zainwestować swoje fundusze w wiele nieruchomości. Łatwo pogubić się wówczas we wszelkich formalnościach i dokumentach. System porządkuje więc wszystkie najważniejsze dane, które z łatwością jesteś w stanie odnaleźć za pomocą kliku kliknięć. Jeśli zamierzasz powiększyć swój portfel inwestycyjny w dowolnym momencie, będziesz także widział, jak kształtują się Twoje obecne zyski, aby móc dalej nimi obracać.

 


W systemie znajdziesz opcje, takie jak Twój portfel, dane historyczne, transakcja otwarta, transakcja zamknięta (czyli podsumowanie kosztów - wszystkie dokumenty w jednym miejscu) oraz nadchodzące transze. Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu - zaprezentowane w jasny i przejrzysty dla siebie sposób.

 

Jeśli zależy Ci na kontroli swojego kapitału, który inwestujesz, to nasz system jest idealnym rozwiązaniem. Pozwoli Ci na bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów i informacji, wraz z dostępem do wszystkich danych dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz, w dowolnym momencie.

Powiadomienia o okazjachWyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej