Wykończenie wnętrz nieruchomości inwestycyjnych – dlaczego warto?

Kupowanie nieruchomości przeznaczonych pod wynajem to w obecnych czasach nadal jedna z lepszych inwestycji kapitału, m.in. dzięki rosnącym czynszom najmu. Co zrobić, aby lokal był jak najbardziej atrakcyjny dla przyszłych najemców, a dzięki temu nigdy nie stał pusty? Warto pomyśleć o jego odpowiednim zaprojektowaniu i urządzeniu już na etapie decyzji o inwestycji. Dowiedz się więcej na temat wykończenia wnętrz nieruchomości pod wynajem w NewState i sprawdź, jak wiele korzyści może Ci przynieść wybór tej możliwości.

 

Jedną z przydatnych opcji podczas zakupu nieruchomości pod wynajem jest przygotowanie projektu aranżacji wnętrza i wykończenie mieszkania pod klucz. Dzięki temu można zainwestować w lokal, który zostanie oddany w stanie, który pozwoli od razu na jego wynajęcie i zamieszkanie w nim nowego lokatora. Odpowiednie wykończenie sprawi także, że nieruchomość będzie bardziej atrakcyjna dla każdego przyszłego najemcy i w przyszłości z pewnością nie będzie stała pusta. Do tego jej wartość na rynku wtórnym, w przypadku chęci odsprzedaży, będzie wyższa ze względu na dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Dlatego warto podjąć decyzję o kompleksowym zaprojektowaniu jej wnętrza już podczas zakupu.

 

Co decyduje o atrakcyjności mieszkania dla najemcy?

 

Oprócz lokalizacji, to właśnie wygląd wnętrza nieruchomości jest kluczowym czynnikiem decyzyjnym w przypadku najmu mieszkania. Lokatorzy zwracają uwagę na jego układ, jakość wykończenia oraz umeblowanie. Im lepiej będą się w nim czuli, tym większe szanse na najem długoterminowy, niekiedy wieloletni przez te same osoby, a także zminimalizowanie ryzyka pustostanu w przyszłości. Mieszkanie, które ma funkcjonalny układ, jest przestronne i estetycznie wykończone ma największe szanse na wysokie zainteresowanie na rynku najmu. W pełni wyposażone, urządzone w jednym, spójnym stylu przyciągnie uwagę wielu potencjalnych lokatorów.

 

Wykończenie wnętrza nieruchomości inwestycyjnej z NewState

 

Inwestując w lokal razem z NewState, już na etapie decyzji o zakupie nieruchomości możesz wybrać usługę jego wykończenia i home stagingu. Po naszej stronie jest zajęcie się całością prac, które będą związane z kompleksowym remontem i jego koordynacją według określonego planu.

Stawiamy przede wszystkim na jakość materiałów i ich stosunek do ceny, aby jak najdłużej mogły służyć najemcom Twojej nieruchomości. Drugą rzeczą jest także czas realizacji projektu - dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby efektywnie wykorzystać budżet w jak najkrótszym czasie. Wykończenie wnętrza mieszkania z NewState zawiera pełen zakres usług - od ustalenia szczegółów z architektem, przez zakup odpowiednich mebli oraz sprzętu wraz z montażem, aż po urządzenie lokalu akcesoriami i dekoracjami. 

Po stronie inwestora znajduje się wyłącznie decyzja dotycząca efektu, który zobaczy na końcu. Brak konieczności angażowania się w cały etap realizacji sprawia, że oszczędzasz czas, nie zaskoczą Cię także nieprzewidziane koszty i przyjdziesz na tzw. gotowe.

 

Przygotowanie projektu wykończenia wnętrz ze specjalistą

 

Współpracujemy z doświadczonymi architektami wyspecjalizowanymi w projektowaniu wnętrz inwestycyjnych. Dzięki temu zyskasz unikatowe wykończenie lokalu, które spełni Twoje oczekiwania, a przy tym będzie również spełniało potrzeby przyszłych najemców. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie, proponując najkorzystniejsze rozwiązania - jedną z opcji, które stosujemy, aby ustalić preferencje urządzenia lokalu, jest stworzenie moodboardu z dodatkowymi rysunkami.

Funkcjonalny szkic wykończonego mieszkania, który zostanie przez nas przygotowany, może zawierać całość układu pomieszczeń wraz ze zmianami instalacji elektrycznej oraz rozmieszczeniem poszczególnych mebli. Całość zaprojektujemy w taki sposób, aby mieszkanie przez kolejne lata zarabiało dla Ciebie jak najwięcej.

 

Bezpieczeństwo i gwarancja realizacji według ustaleń i wytycznych

 

Przed podpisaniem umowy poznasz dokładny kosztorys dopasowany do Twojego budżetu wraz ze wskazaniami dostępnych możliwości. Budżet będzie więc znany od samego początku, a w trakcie realizacji nie ulegnie zmianie. Podobnie jest w przypadku terminu oddania mieszkania, który poznasz z góry i także się nie zmieni. Podczas wykonywania prac w nieruchomości będziesz miał możliwość kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiadają za projekt.

Nasz codzienny nadzór nad realizacją pozwala na precyzyjną kontrolę efektu, jaki wspólnie uzyskamy - będziesz otrzymywał od nas co tydzień dokumentację fotograficzną postępujących prac. Przed każdą transzą płatności następuje wewnętrzny odbiór. Natomiast na koniec dokonujemy analizę zgodności z dokumentacją i dopiero po jej potwierdzeniu będziesz mógł odebrać gotowy obiekt.

 

Tak przygotowana nieruchomość inwestycyjna staje się gotowa do zamieszkania dla najemcy. Nie musisz się więc martwić o cały ten proces, podobnie, jak o podpisanie umowy i płynność najmu - zajmujemy się tym kompleksowo. Dzięki atrakcyjnemu wykończeniu mieszkania znajdziemy dla Ciebie lokatora i zadbamy o regularność wpłat czynszów prosto na Twoje konto.

Powiadomienia o okazjachWyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej

Zadzwoń

Porozmawiajmy o twojej nieruchomości.

Wojciech +48 601 246 696
Marek +48 790 703 709
Jakub +48 888 805 353

E: kontakt@newstate.pl

Pon – Pt: 9.00 – 17.00


NewState REI Sp. z o.o.
NewState Sp. z o.o.
ul. Bartosza Głowackiego 6/2
30-085 Kraków
zobacz na mapie

Wyślij formularz

Wyślij do nas wiadomość i opisz swoje plany związane z nieruchomościami. Chętnie pomożemy w realizacji twoich celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. treści handlowych za pomocą środków komunikacji elektroniczne (poczta, SMS)..

wyrażam zgodę na otrzymywanie od Newstate REI sp. z o.o. informacji marketingowych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Newstate REI sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Czytaj więcej